Bijlmer Run 2026
16 mei 14:30 – 21:00
Ren mee voor mensen met sikkelcelziekte!
Jouw kilometers helpen onderzoek en een betere behandeling mogelijk te maken. Sikkelcelziekte is een ernstige erfelijke bloedziekte die nog veel te onbekend is. Mensen die ermee leven hebben te maken met bijna dagelijkse pijn, onverwachte ziekenhuisopnames en beperkingen die hun hele leven beïnvloeden
Door mee te rennen in de Bijlmer Run, en een actie te starten voor het Sikkelcelfonds, draag je direct bij aan meer zichtbaarheid én meer onderzoek naar een betere behandeling. Jij helpt ervoor zorgen dat mensen met sikkelcelziekte vooruit kunnen.
Zo kan jij aan de slag:
Koop je ticket – Schrijf je hier in voor de Bijlmer Run. Kies tijdens de inschrijving ervoor om het Sikkelcelfonds te steunen met een extra donatie.
Start je actie – Na aankoop van je ticket wordt er automatisch een actiepagina voor je aangemaakt. Of klik hier om zelf een actiepagina aan te maken. En vraag al je vrienden, familie en collega´s om jou te sponsoren!
Rock de merchandise. 5 jaar Bijlmer Run wordt gevierd met een exclusieve samenwerking: Patta x Het Sikkelcelfonds. Beperkte merchandise met een missie, en alle opbrengsten gaan naar het Sikkelcelfonds
(Bron tekst: bijlmerrun.nl)


